Linia GOLDEN TOUCH

Szlachetny dotyk złota - tajemnica młodości.

Skóra najefektywniej regeneruje się w nocy. Magię tego odrodzenia i odnowy zawdzięczamy hormonom, które zaczynają pracę wieczorem, stymulują podziały komórkowe, produkcję białek i oczyszczanie komórek z toksyn oraz odnowę kolagenu. Kremy linii Golden Touch ze złotem monojonowym pod oczy i do twarzy st...

Szlachetny dotyk złota - tajemnica młodości.

Skóra najefektywniej regeneruje się w nocy. Magię tego odrodzenia i odnowy zawdzięczamy hormonom, które zaczynają pracę wieczorem, stymulują podziały komórkowe, produkcję białek i oczyszczanie komórek z toksyn oraz odnowę kolagenu. Kremy linii Golden Touch ze złotem monojonowym pod oczy i do twarzy stworzone zostały, aby działać nocą dla pięknej i młodszej skóry każdego dnia. 

Monojonowe złoto będące podstawowym składnikiem linii Golden Touch wpływa doskonale na poprawę kondycji i wygląd skóry dojrzałej. Dzięki swoim właściwościom, stymuluje fibroblasty do produkcji kolageniu i elastyny. Spłyca zmarszczki już istniejące i chroni przed powstawaniem nowych. Odżywiona skóra odzyskuje blask, jest zagęszczona, ujędrniona i nawilżona. 

Przeznaczenie:

  • profilaktyka antystarzeniowa,
  • skóra dojrzała z widocznymi oznakami starzenia,
  • skóra sucha i odwodniona,
  • cera naczyniowa,
  • skóra wymagająca silnego odżywienia suplementacji i mineralizacji.
Więcej

Linia GOLDEN TOUCH There are no products in this category