Pol-audio - DJ 1600

Nowy

Pol-audio - DJ 1600

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Zapytaj o dostępność oraz czas dostawy towar na zamówienie

Ostatnie egzemplarze!

8 600,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

DJ 1600 to zestaw, który oferuje wysoką jakość dźwięku wraz z dużą mobilnością i elastycznością w kwestii możliwych aplikacji. Zestaw składa się z dwóch satelitów i dwóch basów.Z powodzeniem może zostać wykorzystany jako nagłośnienie frontowe na imprezach do 150 (dyskoteka) – lub do 300 (bankiet) osób.


DJ 1600 jest niezwykle praktycznym zestawem, nie tylko w aplikacji, ale także w transporcie. Dzięki rozwiązaniu zastosowanemu już wcześniej w zestawie DJ 2000, satelity na czas transportu mogą zostać wsunięte w otwory bass refleksu. Dzięki temu nie zajmują dodatkowego miejsca w przestrzeni ładunkowej. W ten sposób cały system nagłośnieniowy mieści się w objętości basów.

W basach (TPH 112-500 ND) zmontowano od góry gniazdo na łącznik. W zależności od danej lokalizacji satelity mogą zostać rozstawione na statywach, lub na łącznikach umieszczonych w gniazdach. Dzięki temu system może zostać rozstawiony nawet w lokalizacji w której nie ma miejsca na statywy kolumnowe.

Technologie :

  • Usprawnione rozpraszanie ciepła w głośnikach
  • Usprawniony transport
  • Neodymowe magnesy

POBIERZ SPECYFIKACJE TECHNICZNE PDF 

 Elementy zestawu :

  • Satelity – SAT 112-300 ND : Wykorzystana w satelitach asymetryczna tuba pozwala na bardzo dobre dostosowanie pokrycia dźwiękiem do obszaru odsłuchowego. Dzięki temu ograniczamy odbicia od ścian co wpływa pozytywnie na jakość dźwięku. Odpowiednia konstrukcja pozwoliła na uzyskanie bardzo wysokiej skuteczności jak na te gabaryty. Satelity są niezwykle lekkie dzięki zastosowaniu głośników oneodymowych magnesach. W przypadku gdy w miejscu imprezy jest mało miejsca, satelity mogą zostać ustawione na łącznikach umieszczonych w gniazdach znajdujących się w basach.

    Basy – TPH 112-500 ND : Kompaktowa obudowa i wysoka skuteczność czynią z TPH 112-500 ND bardzo uniwersalne narzędzie do nagłośnienia różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Zastosowanie głośników o neodymowych magnesach pozwoliło na obniżenie wagi konstrukcji do 29 kg. Specjalna konstrukcja pozwoliła na osiągnięcie wysokiej skuteczności powyżej 100 dB (1 W / 1 m). Zamontowane od góry gniazdo na łącznik umożliwia umieszczenia na nim satelitów bez konieczności wykorzystywania statywów kolumnowych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pol-audio - DJ 1600

Pol-audio - DJ 1600

Pol-audio - DJ 1600